דרום איטליה עם ילדים

טירת מלפי - בדרום איטליה עם ילדים

חופשה בדרום איטליה עם ילדים

 חופשה בדרום איטליה עם ילדים הוא אחת מאופציות הטיולים המועדפות ביותר למשפחות, לטיול עם ילדים יש צרכים מיוחדים ונראה שדרום איטליה עם ילדים עונה על כל הצרכים של הטיול. יש הרבה מה לראות בדרום איטליה וניתן למצוא שפע של אטרקציות שכולם אוהבים. כמו כן האוכל האיטלקי, הפסטות, הפיצות, גלידות ושאר דברים טובים הם משנו שכולם אוהבים וזו גם חלק מהחוויה בטיול לדרום איטליה עם ילדים. בדרום איטליה תוכלו למצוא עיירות ציוריות על חופי ים קסומים, תוכלו לנסוע בכבישים מתפתלים וליהנות מנופיה עוצרי הנשימה של איטליה.

להלן כמה המלצות שליקטתנו ממשפחות אשר יצאו לטיול בדרום איטליה עם ילדים:
ביקור בחבל קמפניה – איזור זה של איטליה נחשב לחובה עבור מטיילים אשר מכתירים אותו לאחד האזורים היפים ביותר באיטליה. זהו איזור המלא עיירות קסומות הנמצאות אל מול חופי הים התיכון. חבל זה עשיר בהיסטוריה ולמעשה היה מיושב בעבר על ידי היוונים אשר הותירו אחריהם שרידים ארכאולוגיים לתפארת. אזור קמפניה גם ידוע בזכות הגסטרונומיה שלו.

ארמון קזרטה – עוד אחת מהאטרקציות של חבל קמפניה. ארמון זה הוא אחד הגדולים באירופה, זהו ארמון בסגנון הבארוק והוא הוכרז כאתר מורשת עולמי על ידי אונסק"ו. הארמון נמצא כ 25 קילומטר צפונית לעיר נאפולי שהיא בירת חבל קמפניה. הארמון נבנה בהשראת ארמונות ורסאי וכמו ארמונות ורסאי גם הוא מלא היסטוריה הן מהתקופה העתיקה של המלכים והאצולה והן מהתקופה העכשווית יותר – ישנם מספר סרטים הוליוודיים אשר צולמו בארמון זה ביניהם הסרט "משימה בלתי אפשרית" ושניים מסרטי מלחמת הכוכבים.

סיציליה – איך אפשר לדבר על דרום איטליה מבלי להזכיר את האי סיציליה שהוא האי הגדול ביותר בים התיכון ומאכלס כחמישה מיליון תושבים. אל האי ניתן להגיע במעבורת או בטיסה אך שימו לה שאם החלטתם לבקר בסיציליה אז מומלץ לשהות שם כמה ימים. יש הרבה מה לראות וזהו אי גדול מאוד לכן צריך כמה ימים. האי מאכלס שישה אתרים אשר הוכרזו כאתרי מורשת עולמית! אחד מהם הוא הר הגעש אתנה. מדובר בהר הגעש הפעיל הגבוה ביותר ביבשת אירופה וחלק מסיפורי המיתולוגיה היוונית קשורים אליו. האי ידוע בזכות אומנות הטרקוטה שלו וניתן למצוא בו הרבה חפצי אומנות וחפצי נוי העשויים טרקוטה.

טירות – בכל באיטליה ישנן למעלה מ 700 טירות המפוזרות בכל רחבי איטליה. רבות מהן נמצאות בדרום איטליה ומהוות אטרקציה תיירותית המתאימה לטיול בדרום איטליה עם ילדים. לדוגמה Castello Ursino
טירת זיסה בסיציליה או טירת דוקל במחוז קלאבריה, כמו גם טירת מלפי (בתמונה) שנמצאת על חופי הים התיכון וקרובה לנאפולי.

כנסיות ומנזרים – איטליה מלאה בכנסיות, מנזרים וקתדרלות מרשימות. בביקור במקומות אלו ניתן להתרשם מהארכיטקטורה המיוחדת והתרבות הקתולית של איטליה. אתרים רבים מלאים היסטוריה, אוספי אומנות ומיתוסים. מומלץ לבקר בקתדרלות בהן ישנם סיורים מאורגנים על מנת לקבל הדרכה והסברים המשדרגים את כל החוויה. ניתן להזכיר את קתדרלת אסרנזה במחוז בסיליקטה או מנזר קסהמרי במחוז לזיו.

שתפו אותנו ואת שאר הגולשים

נשמח להעלות תכנים מקוריים שלך, סקירת מקומות, מידע חשוב, טיפים והמלצות שונות.
צרו קשר, לחצו כאן