חופשה ליד אגם גארדה

חופשה ליד אגם גארדה

למי שעדייו לא מכיר אגם גארדה, חבל , אך כדי שתדעו שהוא האגם הגדול ביותר באיטליה והוא ממוקם בצפון איטליה. לאגם נוף ציורי והוא שוכן בין ההרים, לחופו עיירות רבות והרבה אטרקציות לתיירים. מומלץ להימנע מלהגיע לאזור בחודשי החורף ולחכות לחודשי האביב והקיץ, מדובר בצפון איטליה ובתקופת החורף, מזג האוויר הוא קר ויורדים גשמים רבים. מרבית האטרקציות של האגם סגורות עד לתחילתה של עונת התיירות. האטרקציות שתוכלו למצוא באזור האגם הן רבות ומגוונות, להלן כמה המלצות לבילויי בחופשה ליד אגם גארדה:

סקייקלימבר – לאוהבי פעילויות האקסטרים מומלץ לבדוק את אתר האינטרנט של סקייקלימבר שם תוכלו למצוא שפע של פעילויות אקסטרים ספורטיביות באזור האגם. שם ילמדו אתכם שאיטליה זה לא רק פיצות ומוזיאונים אלא גם טבע ופעילות ספורטיביות כמו הליכה בקניונים, טיפוס בעזרת חבלים והרבה פעילויות כיפיות שנרטבים בהם ומתמלאים באדרנלין. ישנם סוגים שונים של פעילויות המתאימים לרמות שונות וגילאים שונים. אם הגעתם עד לאגם גארדה, מומלץ מאוד לראות גם את הצד הזה של צפון איטליה. סקייקלימבר מפעיל תורים לתיירים אך כמוהו תוכלו למצוא עוד רבים, הקפידו על מקום ששם את הבטיחות בראש סדר העדיפויות שלו.

כנסיית סנטה ברברה – לא מדובר בכנסיה עתיקה בעלת היסטוריה של מאות שנים אלא בכנסיה אשר נבנתה על ידי פועלי כרייה בשנות השלושים. למרות זאת היא מהווה מוקד משיכה לתיירים בעיקר בזכות הנוף הנפלא של העמק הנשקף ממנה. שימו לב שיש לטפס בשביל להגיע לכנסייה המשקיפה על העיר אבל על פי ההמלצות הביקור שווה את הטיפוס. בלילה הכנסייה מוארת ותוכלו לראות אותה כשאתם למטה ברחובות העיירה.

מגדל סנט מרטינו – המגדל המרשים הבנוי בסגנון ימי הביניים הוא למעשה מוזיאון בו תוכלו לראות ציורים היסטוריים והרבה היסטוריה של האזור. ניתן לטפס לראש המגדל ולהשקיף על הנוף. הטיפוס מתאים אפילו לאנשים שנעזרים בכיסאות גלגלים.

מערת Grotte di Catullo – למי שרוצה קצת ארכיאולוגיה ניתן לבקר במבנה זה אשר נבנה על ידי הרומאים. המבנה משקיף על האגם וידוע בזכות הנוף הפנורמי שלו. במקום ישנו גם מוזיאון קטן המציג את ההיסטוריה של המקום.

גארדה לאנד פארק – מומלץ במיוחד אם אתם מגיעים לטיול עם הילדים אך לא רק. זהו פארק שעשועים אשר בקלות ניתן להעביר בו חצי יום. אין צורך שאני אספר לכם מהו פארק שעשועים ועל זריקת האדרנלין שהוא ייתן לכם להשמך הטיול באיטליה. במקום יש פעילויות לילדים בכל הגילאים.

לאלו מכם שנשבו בקסם ורוצים לבקר באגם – הוא נמצא בכמחצית הדרך בין ברסציה לורונה וגם על הדרך בין ונציה ומילאנו ככה שבקלות ניתן לבנות מסלול המשלב חופשה ליד אגם גארדה. לאגם כמובן מגיעים בצורה יבשתית וישנן שירותי מעבורת וגם אוטובוסים לנסיעה בין העירות השונות על חופו של האגם. מומלץ מאוד לשכור רכב ולטייל באזור. בשביל להגיע מישראל מומלץ לקחת טיסה לורונה או מילאנו ומשם לנסוע באוטובוס, רכבת או רכב שכור.

שתפו אותנו ואת שאר הגולשים

נשמח להעלות תכנים מקוריים שלך, סקירת מקומות, מידע חשוב, טיפים והמלצות שונות.
צרו קשר, לחצו כאן